Szczeciński Budżet Obywatelski 2019

Konsultacje społeczne dotyczące Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego 2019

baner Szzczecińskiego Budzetu Obywatelskiego 2019

 

SBO 2019: Zapraszamy na losowanie!

W czwartek, 20 września odbędzie się publiczne losowanie numerów porządkowych dla projektów na które w tym roku będzie można oddać swój głos w tegorocznej edycji Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego. Wszystkich zainteresowanych mieszkańców zapraszamy na otwarte spotkanie oraz do udziału w losowaniu, które odbędzie się na Jasnych Błoniach, w alei platanów od strony ulicy S. Moniuszki o godz. 16.30.

Do zobaczenia!

JAK ZŁOŻYĆ WNIOSEK DO SBO 2019?

JAK WYPEŁNIĆ WNIOSEK DO SBO 2019

OGŁOSZENIE KONSULTACJI SPOŁECZNYCH W SPRAWIE SZCZECIŃSKIEGO BUDŻETU OBYWATELSKIEGO 2019

Szanowni Państwo,

Na podstawie Zarządzenia Nr 179/18 Prezydenta Miasta Szczecin z dnia 25 kwietnia 2018 r. w sprawie wysokości wydatków inwestycyjnych budżetu Miasta Szczecin oraz wzoru formularza zgłoszeniowego w ramach konsultacji społecznych – Szczeciński Budżet Obywatelski 2019 w związku z Uchwałą Nr XXI/490/16 Rady Miasta Szczecin z dnia 5 lipca 2016 r. w sprawie zasad i trybu przeprowadzania na terenie Miasta Szczecin konsultacji społecznych dotyczących Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego, zarządza się przeprowadzenie na terenie Miasta Szczecin konsultacji społecznych dotyczących Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego 2019.

W ramach konsultacji społecznych w sprawie SBO 2019 na wydatki inwestycyjne budżetu Miasta Szczecin została przeznaczona kwota 9.000.000 złotych.

Już po raz szósty Mieszkańcy Szczecina zdecydują jakie inwestycje zostaną zrealizowane w Mieście w ramach kolejnej edycji Budżetu.

Zadania do SBO 2019 można zgłaszać w terminie od dnia 7 maja do dnia 3 czerwca 2018 r.

Zapraszamy na stronę internetową Urzędu poświęconą konsultacjom społecznym w sprawie Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego 2019: sbo.szczecin.eu, za pośrednictwem którego mogą Państwo złożyć wniosek, zapoznać się z zasadami tegorocznej edycji Budżetu, jak również zadać pytanie i uzyskać niezbędną pomoc.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konsultacjach!
 


Lista załączników:

Informacja o wytworzeniu danych   Poprzednie wersje danych

© Urząd Miasta Szczecin. Serwis bip.um.szczecin.pl/konsultacje jest integralną częścią Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Szczecin. Kontakt: bdo@um.szczecin.pl